custom-banner

Skladník v Rači na 1 smenu

17.06.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Pri Šajbách, Bratislava
Bratislava, Senec; Modra, Pezinok, Svätý Jur
Pozícia / odvetvie: Administratíva, Pomocné práce a brigády, Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Archivár, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
850
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vyhľadávanie krabíc a dokumentov podľa objednávok, ich odovzdávanie na ďalšie spracovanie
Vyhľadávanie a zakladanie krabíc podľa lokácií
Manipulácia s paletami pomocou paletových vozíkov (nieje potrebný preukaz na VZV)
Pomoc vodičom pri nákladkach a výkladkach materiálu a krabíc
Nákladky a výkladky kamiónov
Práca na TPP - pondelok až piatok od 8:00 - 17:00 (1 hod. prestávka)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Precíznosť