custom-banner

Hľadáme šikovných manipulantov/manipulantky do logistickej spoločnosti v Bratislave - mzda 1100€ + ubytovanie,stravné,zálohy! Bonus 100€! Mzda 1100€

17.06.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Devínska Nová Ves, Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 881 - 957 EUR
Mzdové podmienky:
základná mzda - 881€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z priem. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka) = cca 1100,- Brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 40

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Skladový pracovník/ pracovníčka:

- vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru
video k pracovnej pozícii:

Pracovné podmienky:
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim - 8 hodinové zmeny
Týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná

Ponúkané výhody:

- zaškolenie
- motivujúce finančné ohodnotenie
- dlhodobá pracovná perspektíva
+ zabezpečenie ubytovania

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií k termínom a ponuke:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária: 0908961969
Bezplatná linka: 0800500502
Zamestnanecké výhody, benefity
Benefity a ďalšie výhody:

zaškolenie, ubytovanie, stravné formou stravovacej karty, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, UBYTOVANIE ZADARMO/
Bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo /napr. v prípade exekúcie/

zaškolenie, ubytovanie (ubytovňa), stravné formou stravovacej karty Edenred, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, UBYTOVANIE ZADARMO, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie