Hľadáme šikovných manipulantov/manipulantky do logistickej spoločnosti v Bratislave - mzda 1100€ + ubytovanie,stravné,zálohy! Bonus 100€! Mzda 1100€

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Devínska Nová Ves, Bratislava

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Skladový pracovník/ pracovníčka:

- vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru
video k pracovnej pozícii:

Pracovné podmienky:
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim - 8 hodinové zmeny
Týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná

Ponúkané výhody:

- zaškolenie
- motivujúce finančné ohodnotenie
- dlhodobá pracovná perspektíva
+ zabezpečenie ubytovania

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií k termínom a ponuke:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária: 0908961969
Bezplatná linka: 0800500502
Zamestnanecké výhody, benefity
Benefity a ďalšie výhody:

zaškolenie, ubytovanie, stravné formou stravovacej karty, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, UBYTOVANIE ZADARMO/
Bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo /napr. v prípade exekúcie/

Ponúkaný plat

881 - 957 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzdové podmienky:
základná mzda - 881€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z priem. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka) = cca 1100,- Brutto

Benefity a ďalšie výhody

zaškolenie, ubytovanie (ubytovňa), stravné formou stravovacej karty Edenred, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, UBYTOVANIE ZADARMO, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie