Keť pokladník, predavač na 30 hodín týždenne

02.08.2021 COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo
Miesto práce: Okres Levice
Pozícia / odvetvie: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod; Pokladník, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 570 EUR
mzda závisí od dosiahnutého obratu predajne, 570 je garantované minimum pri 30 hodinovom týždennom úväzku
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

práca s registračnou pokladnicou - blokovanie nákupov, práca s platobnými prostriedkami

obsluha a poradenstvo zákazníkom

skladovanie, vykladanie a predaj potravinárskeho tovaru a mäsových výrobkov

sledovanie doby spotreby a správnosti cenoviek

udržiavanie hygieny na predajni

Benefity a ďalšie výhody:

práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

karta Stravenka  3,85 na deň, stravné aj počas dovolenky

po skúšobnej dobe možnosť získať prémie do 25 % zákl. platu

prispievame na DDS

podnikové rekreačné zariadenie

odmeny pri životných a pracovných výročiach

vzdelávanie a kariérny rast

 pracovný týždeň je PO-SO, v nedeľu nepracujeme

V prípade záujmu pošlite životopis, alebo sa informujte osobne priamo v predajni.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

bezúhonnosť - čistý register  trestov

zdravotná spôsobilosť pracovať s potravinami

vzdelanie alebo prax  v odbore sú výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 100 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14 000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 26 regionálnymi COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, a taktiež 10 logistických centier.

Oblasť pôsobenia:

Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom

Kontaktné údaje:

COOP Jednota Levice, s.d.
Ludanská cesta 6/A
93401
Levice
Hana Udvardyová
+4210363212104