Lekár-špecialista-gynekológia-nemocnica Trebišov

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trebišov
Trebišov

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracuje na pridelenom pracovisku ako samostatný lekár s kvalifikáciou . Vykonáva špecializovanú preventívnu; diagnostickú a liečebnú činnosť v medicínskom odbore na základe získanej špecializácie; riadne vyhotovuje a vedie zdravotnú dokumentáciu a poskytuje zdravotnú starostlivosť v zmysle štandardov pre daný odbor.

Ponúkaný plat

2510 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Kontaktovať budeme vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

postgraduálne vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie