Skladník manipulant

28.07.2021 MINITÜB SLOVAKIA spol. s r.o.
Miesto práce: Obec Čeľadice sa nachádza medzi Nitrou a Zlatými Moravcami, dostupnosť aj z Vrábeľ
Okres Nitra
Pozícia / odvetvie: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 - 1400 EUR
Plat je tvorený základnou mzdou (4,60 €/hod), výkonovou prémiou a zákonnými príplatkami. Celkom za mesiac cca 1330 € + ročná dochádzková prémia do cca 850 € + príspevok na cestovné do 75 €/mesiac.
Termín nástupu do práce: od 9.8.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príjem a výdaj tovaru (externá logistika)
- príprava a balenie tovaru podľa objednávok
- manipulácia s tovarom v priestoroch výroby (interná logistika)
- drobné nákupy a dovoz pomocných materiálov a náhradných dielov (dodávkou)
- odvoz drobných zásielok k obchodným partnerom (dodávkou)
- obsluhovanie vysokozdvižného vozíka
- práca v nepretržitej prevádzke (všeobecne 7 dní v týždni, ale nepracujete každý deň) - nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času (bez nočných zmien)

Benefity a ďalšie výhody:

- príplatky za noc, sobotu, nedeľu, sviatok podľa Zákonníka práce
- stravné lístky bez doplatku zamestnanca
- príspevok na cestovné 0,10 €/km do 50 km (jednosmerne)
- ročná dochádzková prémia
- masáže s finančným príspevkom zamestnávateľa
- práca v čistých a klimatizovaných priestoroch
- parkovanie v areáli spoločnosti
- Letná párty pre zamestnancov a ich rodiny
- Vianočný večierok
- práca v príjemnom a tichom vidieckom prostredí
- práce v segmente kritickej infraštruktúry - výroba prebieha aj počas lockdownu
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou - v SR od roku 1996
- zázemie stabilnej nemeckej rodinnej spoločnosti s pôsobnosťou od roku 1970

Staňte sa súčasťou nášho jedinečného úspešného príbehu a rozšírte s nami našu rolu na globálnom trhu, ktorou prispievame k udržateľnej výrobe potravín a zásobovaniu celosvetovej populácie mäsom a mliečnymi produktami. Sme rodinná spoločnosť riadená vlastníkom a vzrušujúci zamestnávateľ, kde sa môžete cítiť dobre.

Nájdete si tiež svoje perfektné miesto ako kolega v našom tíme? Tešíme sa na Vašu žiadosť so životopisom. Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria prosím pošlite nám krátky životopis na e-mail adresu: gubka @ minitube.sk . Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Oslovených uchádzačov prijímame do zamestnania od 09.08.2021 priebežne podľa vzájomnej dohody.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vodičský preukaz: B

- vodičský preukaz na vysokozdvižný vozík
- zodpovednosť
- flexibilita
- technická zručnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme výrobná spoločnosť, ktorá je dcérskou spoločnosťou materskej firmy v Nemecku. Materská spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov v oblasti umelej inseminácie zvierat (a embryo transferu) na celom svete.

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatných plastových výrobkov

Adresa:

MINITÜB SLOVAKIA spol. s r.o.
Čeľadice 368
Čeľadice
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Jaroslav Gubka
Čeľadice 368, Čeľadice, 95103, Slovenská republika
Tel: +421915882001