custom-banner

Picker-Expedient

18.06.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Studená 35, Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Administratíva, Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Asistent, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
700€ + prémie do max. výšky 29%
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
- práca s paleťákom
- ostatná manipulácia s tovarom – naskladňovanie, preskladňovanie, vyskladňovanie, preberanie a odvoz reklamovaného tovaru
- nakladanie vozidiel diaľkovej prepravy
- hygienicko – sanitačné práce v priestoroch pracoviska a vonkajších priestoroch
- starostlivosť o pridelené strojné a technické zariadenia
- práca na 8/12 hodinové zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

- príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní
- náborový príspevok
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- príspevok zamestnávateľa na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- pre mimobratislavských kandidátov možnosť poskytnutia bezplatného ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- zodpovednosť
- flexibilita
- ochota pracovať na 12 hod. zmeny
- ochota pracovať aj v chladnom prostredí
- platný potravinársky preukaz (vieme zabezpečiť)