Výrobný pracovník - modulové stavby

26.08.2021 Fagus SK, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Hliník nad Váhom
Bytča
Pozícia / odvetvie: Montážnik, Murár, obkladač, Podlahár, dlaždič, Sadrokartonista, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 - 2000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- montáž podlahových krytín
- montáž sadrokartónu
- montáž drevotrieskových stien
- montáž vonkajšieho opláštenia

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť pracovať aj na živnosť
- prijmeme zamestnancov aj z iných regiónov s možnosťou ubytovania

Sme stavebná firma s 20-ročnou skúsenosťou v modulárnej výstavbe na nemeckom a švajčiarskom trhu. Hľadáme manuálne zručných pracovníkov do výroby modulových stavieb s ochotou pracovať. Prax a skúsenosti sú výhodou. Ponúkame stabilnú prácu, zaujímavé platové ohodnotenie a zaškolenie. Ubytovanie zabezpečené.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať