Skladník VZV - Hlohovec / DOPRAVA Z OKOLIA, možnosť ubytovania/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do automobilového priemyslu v Hlohovci príjmeme s okamžitým nástupom skladníka VZV s platným preukazom.

-zabezpečovanie fyzického a systémového transferu materiálu, tovaru, obalov načas a na správne miesto,

-vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardizovaného pracovného postupu, rotovanie na viacerých
pracoviskách v súlade s internými požiadavkami a predpismi
- informovanie GAP lídra o všetkých aktuálnych a potenciálnych problémoch

-Práca v 3 zmennej prevádzke /8h/

Ponúkaný plat

875 EUR

Upresnenie platových podmienok

základný plat: 875€/brutto
-výkonnostný, dochádzkový bonus – 131€/ mesiac
-Príplatok za poobednú zmenu (14:00-22:00) – 0,27€/ hod
-príplatok za prácu v noci - 1,43€/ hod
-príplatok za prácu v sobotu - 1,79€ / hod
-príplatok za prácu v nedeľu - 3,58€/ hod
-príplatok za nadčasovú prácu - 25% z priemerného hodinového zárobku- príplatok za prácu počas sviatku - 100% priemerného hodinového zárobku
-13. ty plat

Benefity a ďalšie výhody

Za každú odpracovanú zmenu dennú a poobednú dostáva zamestnanec stravný poukaz na jedlo v závodnej jedálni. Hodnota jedla je
3,75€ zamestnanec si dopláca 1€ ...Za nočnú zmenu dotujeme zamestnancom stravovacie karty sumou 3,83€ za jednu zmenu,
zamestnanec si dopláca sumou 1€

-Príspevok na stravu zabezpečujeme stravovacími kartami

Ubytovanie je poskytované pre operátorov zdarma.

Termín nástupu do práce

od 24.6.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujme je potrebné odoslať životopis prípadne nás kontaktovať na bezpl linke 0800500522 alebo 0917465632.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

spoľahlivosť, zručnosť, chuť učiť sa
-vysoká miera zodpovednosti
-manuálna zručnosť, logické myslenie
-ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
-praktické skúsenosti s vedením nízkozdvižného vozíka výhodou typu C, W1
-platné oprávnenie na vedenie motorového vozíka výhodou C a W1
-prax vo výrobnom prostredí výhodou a v logistike

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie