Kuchár v hotelovom rezorte HOTEL BJORNSON & BJORNSON TREE HOUSES Jasná

31.07.2021 SLOV INN JASNÁ a. s.
Miesto práce: Demänovská Dolina, Jasná
Liptovský Mikuláš
Pozícia / odvetvie: Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 - 2500 EUR
9,00€ - 10,00€ / hod v cistom
Termín nástupu do práce: od 31.7.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- výroba jedál teplej a studenej kuchyne - bufet + a la carte + grill na hotelovej terase
- dodržiavanie technologických postupov a kalkulácií
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických predpisov

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v atraktívnom prostredí Nízkych Tatier v Hoteli Bjornson Jasná*** & Bjornson Tree Houses

- nástupný plat 9,00 - 10,00€ / hod v čistom,
- stabilné pracovné prostredie
- zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
- ďalšie zamestnanecké benefity

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

HOTEL V NÍZKYCH TATRÁCH

Oblasť pôsobenia:

Hotelové a podobné ubytovanie

Adresa:

SLOV INN JASNÁ a. s.
Demänovská Dolina 77
Demänovská Dolina
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Radoslav Chovančík
Demänovská Dolina 77, Demänovská Dolina, 031 01, Slovenská republika