Mzda 1150€, nočné a víkendové zmeny v Burger King Bratislava Laurinská!

14.06.2021 AmRest SK s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Laurinská 1 - Bratislava
Burger King

Bratislavský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Pomocné práce a brigády, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo, Obchod; Brigádnik, Pokladník, Pomocná sila v kuchyni, Pracovník rýchleho občerstvenia, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 1150 EUR
Termín nástupu do práce: od 13.7.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Obsluha hostí pri pokladni
- Príprava hamburgerov
- Upratovanie priestorov reštaurácie

- Možnosť sa do troch mesiacov posunúť na manažérsku pozíciu! Každý u nás dostane šancu postúpiť – je to iba na tebe!

- Každý rok zvyšujeme mzdu o 0,2€ - v závislosti od pracovného výkonu

Benefity a ďalšie výhody:

- Stabilná práca - neprepúšťali sme žiadnych zamestnancov kvôli koronakríze

Benefity, ktoré ponúkame:
- Flexibilný pracovný čas – zmeny podľa Tvojich požiadaviek
- Možnosť rýchleho kariérneho rastu – už pri škole môžeš stúpať na vyššie manažérske pozície!
- Kurzy na ďalšie pozície sú hradené zamestnávateľom (interné a externé školenie)
- Mzda na účte vždy do 10. dňa v mesiaci
- Zľava na jedlo vo výške 55 % počas zmeny
- Zamestnanecká karta so zľavou 25% v našich ďalších značkách Starbucks a Pizza Hut
- Spravidla každé 3 mesiace motivačné akcie (bowling, lasergame, kino, motokáry)
- Súťaž o zamestnanca mesiaca – víťaz dostane finančnú odmenu
- Denné a mesačné súťaže pri pokladni a kuchyni o ďalšie odmeny a ceny
- Káva, čaj a voda každý deň počas zmeny zdarma
- Príjemný kolektív a priateľské pracovné prostredie
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa o teba postará aj počas pandémie

Akékoľvek ďalšie otázky radi zodpovieme pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno