Predavačka - Komjatice

23.06.2021 LETMANN, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Komjatice
Šurany
Pozícia / odvetvie: Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,00 EUR/hod.
Čistá hodinová mzda 4 EUR/hod , stravné lístky
Termín nástupu do práce: od 1.7.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Predajňa sa náchádza v centre obce Komjatice, jedná sa o predajňu Letmann Market/trafika so sortimentom predaja - tlač, cigarety, tabakové výrobky, tabak, cukrovinky, doplnkový tovar, obsluha terminálu Tipos, stávková kancelária Nikinka.
Pracovná doba : 2 dni ráno, 2 dni poobede, 2 dni voľno. Otváracia doba predajne : pondelok - sobota od 06.00 hod do 21.00 hod, nedeľa od 08.00 hod do 21.00 hod.
Nutný osobný pohovor.

Benefity a ďalšie výhody:

stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ, mzda vždy načas, výhodná pracovná doba, zaškolenie personálu, dlhodobá pracovná perspektíva.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Prax v obchode vítaná, komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť , práca s RP. a PC, zdravotný preukaz