custom-banner

Data Analyst (Ref. č.: 1-15-36353/PF)

16.07.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Administratíva
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
1300 - 1800 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Analytická pozícia so zameraním na supply chain procesy sa otvára v medzinárodnej spoločnosti, ktorá vrámci svojho kultúrneho nastavenia uplatňuje inovatívny prístup so zameraním na digitálne riešenia.

Náplň práce:

- zhromažďovanie adekvátnych dát
- filtrovanie a dátová analýza
- tvorba vizualizácií prostredníctvom dashboardov
- koordinácia prípravy dokumentácie a testovania riešení
- monitoring a údržba existujúcich reportov
- rozvoj uplatňovania a tvorby automatizovaných reportov
- postupne preberanie za E2E projekty
- aktívna účasť na medzinárodnej digitálnej transformácii

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity:

- možnosť home office (aj po pandémii)
- 13. plat
- dni extra voľna
- kafeteria system
- zľavy na produkty
- výkonnostný bonus
- sick days (5x/rok)
- referal program

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Požadované skúsenosti:
- pokročilá znalosť MS Excel (ideálne VBA, makrá)
- schopnosť základnej dátovej manipulácie s SQL
- schopnosť tvoriť dashboardy- Tableau/ PowerBI
- profesionálna komunikácia v anglickom jazyku- B2 (písomná aj ústna úroveň)

Výhodou sú skúsenosti:
- so supply chain procesmi
- s automatizovanými riešeniami v Python