Pôrodná asistentka - Nemocnica Dunajská Streda

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Dunajská Streda

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Výkon odborných pracovných činností v pôrodnej asistencii ktoré zodpovedajú rozsahu a obsahu získaného vzdelania vrátane ošetrovateľskej starostlivosti o ženu; metódou ošetrovateľského procesu a poskytovaná pôrodnou asistentkou samostatne; samostatne na

Ponúkaný plat

971 - 1200 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok
- náborový príspevok podľa odbornosti sestry
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk

Všeobecne požadované znalosti

Empatická komunikácia Flexibilita Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) Tímovosť Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno