Vaša práca
je naším poslaním.

Logistik manipulant v sklade! S platom až 1200€ a s množstvami benefitov!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca v pohybe aj na VZV

- zásobovanie výrobnej linky výrobnými dielmi na výrobu produktu

- navážanie jednotlivých dielov podľa pracovných návodov

- pripravovanie dielov podľa výpisu z tlačiarne podľa prac. návodu a kontrolného predpisu

- kontrolovanie množstva jednotlivých výrobných dielov pri výrobnej linke

- nakládka a vykládka materiálu

Ponúkaný plat

930 EUR

Upresnenie platových podmienok

4,42 €/h brutto + dochádzkový bonus 75€ + bonus za výkon 10% + osobné ohodnotenie 10% + zákonné príplatky + stravné lístky v hodnote 4€ (bez doplatku zamestnanca) + príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

- dochádzkový bonus 75€
- výkonnostný bonus
- osobné ohodnotenie
- príspevok na dopravu (výška príspevku závisí od vzdialenosti od miesta práce)
- stravné lístky v hodnote 4€ (bez doplatku zamestnanca)
- 13. plat
- zákonné príplatky nad rámec zákona
- UBYTOVANIE
- MOŽNOSŤ PRAVIDELNÝCH ZÁLOH

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis alebo nám zavolajte na tel. čísle: +421948 941 805.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- prax na pozícii skladník

- dobrý zdravotný stav

- skúsenosť s prácou na 3 zmeny je veľkou výhodou

- chuť pracovať

- spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie