custom-banner

Dynamická práca vo výrobe - výroba nárazníkov - mzda až 1210 € + ubytovanie a doprava ZADARMO! Nástup ihneď!

24.06.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Bratislava, Šaľa, Senec, Trnava; Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Kolárovo, Malacky, Pezinok, Piešťany, Senica, Sereď, Skalica
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): základný plat 772 €, po skúšobnej dobe 823 € variabilná zložka mzdy + 23 %, dochádzkový bonus až 130 € + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kompletná montáž nárazníka v sebe zahŕňa:
- Skrutkovanie
- Lepenie
- Klipovanie
- Vŕtanie
- Orezávanie
- Vyrážanie otvorov a pod.
- Vizuálna kontrola.

Práca nie je na výrobnej linke.

Možnosť pracovať vo firme aj ako skladník.

Benefity a ďalšie výhody:

- Dochádzkový bonus až 130€
- Bonusy do výšky 23%
- Nočné príplatky až 100€
- Príplatky za nadčasy
- Doprava ZADARMO
- Ubytovanie ZADARMO
- Pravidelné zálohy
- Stravovacia karta

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- Manuálna zručnosť
- Ochota pracovať na zmeny
- Spoľahlivosť, zodpovednosť
- Ochota učiť sa nové veci

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Peter Andraško
Tel: 421917131685