Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Montáž svetlometov s množstvom benefitov. Mzda až 950€ + doprava a ubytovanie zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Handlová, Nováky, Prievidza

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov a výroba týchto komponentov
- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
- Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov
- Práca na 3 zmeny
- Práca v stoji

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 750€ + variabilná zložka mzdy 15 % + príplatok za nočnú zmenu = 950 €

Benefity a ďalšie výhody

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami. - Príjemné pracovné prostredie - Navýšenie základnej mzdy po 6 mesiacoch na 800 € - Príplatky podľa zákonníka práce - Variabilná odmena do výšky 15 % - dovolenková prémia 500 € + vianočná prémia 500 € - Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy - Poskytnutie ubytovania zdarma - Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR -Možnosť čerpania záloh Kontaktovaní budú všetci uchádzači, ktorí nám zašlú CV. V krátkom čase ich odporúčame na osobný pohovor.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Manuálna zručnosť
- Dobrý zdravotný stav
- Ochota pracovať v noci
- Flexibilita
- Skúsenosť s prácou operátora výroby
- výhodou Práca je vhodná aj pre absolventov
- radi zaškolíme a pomôžeme získať nové pracovné návyky.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie