Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Práca v sklade - Štyri dni v týždni - Mzda až 950 € + BEZPLATNÁ DOPRAVA. Nástup ihneď!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca so skenerom
- prebaľovanie a balenie súčiastok
- kontrola množstva materiálu a príprava materiálu zo skladu
- pomoc pri inventúrach
- práca v sklade

Upresnenie platových podmienok

800€ + bonusy (0 - 15 %) + príplatky podľa ZP + stravné lístky 4€/deň

Benefity a ďalšie výhody

- práca na 2 zmeny (4-dňový pracovný týždeň- 10 hodinové zmeny) - možnosť práce nadčas
- doprava plne hradená zamestnávateľom
- doprava je zo širokého okolia
- možnosť UBYTOVANIA v blízkom okolí
- stravné lístky 4€ za KAŽDÝ ODPRACOVANÝ DEŇ
- zvýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe
- rastúce prémie: 1. mesiac 5 %, 2. mesiac 10 %, 3. mesiac 15 %

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- tímová práca
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- základná matematická gramotnosť
- manuálna zručnosť
- samostatnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie