Prijmeme zdravotné sestry (aj absolventky) na lôžkové oddelenia v zdravotníckom zariadení. Teraz nové mzdové podmienky -priemerný čistý príjem 1000 €!

10.06.2021 GETBID PERSONAL, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovenská republika; Žilinský kraj
Pozícia / odvetvie: Hlavná sestra, Sestra, Vrchná sestra, Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 952 - 1400 EUR
+ osobné ohodnotenia a mzdové zvýhodnenia nad rámec Zákonníka práce, pravidelné valorizácie miezd
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- komplexná starostlivosť o pacientov na lôžkovom oddelení, podávanie liekov, injekcií, infúzií, odbery biologického materiálu, monitoring vitálnych funkcií, spolupráca s lekármi
- práca v nepretržitej prevádzke

Benefity a ďalšie výhody:

- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príplatok za prácu v sobotu 100% (inde podľa Zákonníka práce je len 50%)
- nočný príplatok nad rámec Zákonníka práce
- mzdová kompenzácia za s5ažený výkon práce (20% z min. mzdy)
- práce v prosperujúcom, modernom a akreditovanom zdravotníckom zariadení
- ubytovanie za zvýhodnené ceny
- príspevok na stravu
- príspevok na dopravu
- kúpeľné pobyty, poznávacie zájazdy a odmeny pri životných jubileách

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám, prosím Vás, zašlite životopis alebo kontaktnú údaje priamou reakciou na tento inzerát alebo nás kontaktujte telefonicky v čase PO - PIA od 8:00 - 17:00 hod na bezplatné telefónne číslo 0800 20 20 20.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- úplné stredoškolské vzdelanie v odbore Zdravotná sestra alebo iné uznávané vzdelanie pre toto povolanie akceptované v členských štátoch EÚ
- alebo vysokoškolské vzdelanie 1. stupňa v odbore Ošetrovateľstvo