Obchodný zástupca, Obchodný manažér

22.06.2021 Bc. Juraj Mikuš
Miesto práce: možnosť aj online
Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Pozícia / odvetvie: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod; Administratívny pracovník, Obchodný manažér, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 - 1850 EUR
Pohyblivý mesačný príjem bude záležať hlavne od vašich ambícií, šikovnosti, flexibilite a schopnosti skĺbiť pracovný a súkromný život.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

*pomoc a poradenstvo zákazníkom
*komunikácia, starostlivosť a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov so zákazníkmi
*návrh a kompletné vypracovanie stratégie pre efektívne dosiahnutie cieľov zákazníka
*podieľanie sa na expanzii a rastu spoločnosti
*spoluúčasť na výberových konaniach
*podpisovanie zmlúv s obchodnými partnermi a zákazníkmi

Benefity a ďalšie výhody:

*Pridelenie osobného trénera na zaškolenie a pomoc do osamostatnenia na hore uvedenej náplni práce
*možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojho príjmu
*absolútna časová flexibilita
*komplexné preškolenie nových spolupracovníkov a získanie certifikátu
*ucelený koncept vzdelávania a osobnostného rozvoja ( aj online)
*zmluvne garantovaný kariérny postup
*práca možná aj z domu
*možnosť zvýšenia príjmu už po dvoch mesiacoch
*dovolenkovo-motivačný program pre najlepších spolupracovníkov
*možnosť medzinárodného pôsobenia

Postihla Vás kríza? Hľadáte prácu, brigádu či privyrobenie si popri práci , alebo chcete zmeniť svoj život? Zašlite nám svoj životopis s fotografiou kliknutím na email alebo na Reagovať na ponuku.
Následne Vás budeme kontaktovať s termínom pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

*minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
*bezúhonnosť
*výhodou sú obchodné, prípadne manažérske skúsenosti
*ambícia vytvoriť dlhodobé hodnoty pre ľudí
*príjemné vystupovanie
*schopnosť získať si dôveru v tíme a u klientov
*ochota pracovať na svojom rozvoji a orientácia na výsledky

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Materská spoločnosť OVB Holding AG vznikla v roku 1970 v nemeckom Kolíne. Odvtedy sa vypracovala na jednu z popredných spoločností v oblasti finančného sprostredkovania v Európe. Má zastúpenie v 15 európskych krajinách a je tak jediným poskytovateľom finančných služieb, ktorý pôsobí v celej Európe. Široké európske pôsobenie stabilizuje výkonnosť a otvára rozmanité príležitosti rastu.

Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 1993. Jej úsilie sa sústreďuje na dlhodobé, komplexné finančné sprostredkovanie so zameraním na klientov.
Úspešný vývoj je založený na obchodnom modeli, ktorý v rámci takzvanej Allfinanz koncepcie sprostredkovateľských služieb sústreďuje pozornosť na priania a ciele svojich klientov.

Zároveň poskytuje našim finančným sprostredkovateľom spoľahlivý rámec pre ich samostatnú podnikateľskú činnosť v kariérnom systéme. Z dôslednej orientácie na klientov pramení ich spokojnosť, vernosť a ochota odporúčať naše služby aj ďalším ľuďom.

Oblasť pôsobenia:

Správa finančných trhov

Adresa:

Bc. Juraj Mikuš
8. mája 700/31
Nitra
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

8. mája 700/31, Nitra, 94901, Slovenská republika