Hlavný čašník

22.06.2021 Milan Šefc - Penzión ZORA
Miesto práce: Penzión Zora, Tatranská Lomnica
Poprad, Vysoké Tatry
Pozícia / odvetvie: Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,00 EUR/hod.
hodinová mzda netto
Termín nástupu do práce: od 20.6.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi.
Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Uvádzanie hostí k voľným miestam na stolovanie.
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.
Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
Evidovanie rezervácií a objednávok prijatých mailom, faxom, telefonicky alebo osobne.

Benefity a ďalšie výhody:

mesačné ohodnotenie na základe profesionality , a ochoty pracovať

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme rodinný penzión priamo v Tatranskej Lomnici pri lanovke na Skalnaté Pleso a Lomnický štít.

Oblasť pôsobenia:

Turistické a iné krátkodobé ubytovanie

Adresa:

Milan Šefc - Penzión ZORA
Tatranská Lomnica 11
Vysoké Tatry
Slovenská republika
www.penzion-zora.sk

Kontaktné údaje:

Milan Šefc
Tatranská Lomnica 11, Vysoké Tatry, 059 60, Slovenská republika
Tel: 0903779120