#TsmeMy

    Technik koordinácie a správy sietí a služieb

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Trnava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme kolegu, ktorý bude plánovať a koordinovať zriaďovanie telekomunikačných služieb a odstraňovanie porúch.

    Čomu sa budete venovať:
    -Plánovať zriaďovanie telekomunikačných služieb a odstraňovanie porúch vo zverenej oblasti
    -Koordinovať práce na sieťach a zariadeniach, vrátane riešenia reklamácií, sťažností a migrácií
    -Vykonávať operatívnu evidenciu a revízie ručných elektrických zariadení
    -Podávať návrhy na úpravy siete a vykonávanie preventívnej údržby
    -Pripravovať podklady, koordinovať, kontrolovať, preberať práce dodávateľa
    -Vytyčovať, posudzovať projekty a body napojenia na telekomunikačnú sieť
    -Zabezpečovať činnosti správcu technologických priestorov
    -Koordinovať objednávanie a distribúciu KTZ, materiálu a OOPP
    -Vykonávať inventarizáciu zverených objektov

    Hľadáme kolegu, ktorý má:
    -Vzdelanie v odbore elektro alebo telekomunikácie
    -Prax 3 roky v odbore so zameraním na telekomunikačnú techniku
    -Základní znalosť MS Office

    Ponúkaný plat

    950 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Mzda sa odvíja od znalostí a skúseností kandidáta; mesačná odmena 23%

    Benefity a ďalšie výhody

    -Mobil podľa vášho výberu
    -Neobmedzený paušál na pracovné účely
    -Variabilná zložka do výšky 23% v závislosti od plnenia cieľov
    -Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    -4 dni voľna navyše (sick day)
    -Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    -Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    -Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    -Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
    -Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    -Zľavy na produkty a služby našich partnerov
    -Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    -Kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!