Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Nástup priamo pod kmeň prestížnej automobilky s platom až 1173€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- obsadzujeme pozície v prevádzkach: karosárne, lakovne, montáže a kvality

- práca na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa vysokých štandardov kvality a presne definovaných procesov

- práca v špičkovo vybavenom pracovnom prostredí

Upresnenie platových podmienok

905€-935€ základná mzda + motivačná odmena do výšky 15% + 13.plat + zákonné príplatky + príplatky za nadčasy

Benefity a ďalšie výhody

- nástupná mzda 905€ - 935€
- motivačná odmena do výšky 15%
- príplatky za nadčasy
- zákonné príplatky
- 13. plat
- stravovanie zabezpečené v závodnej jedálni len za 1€
- doprava zabezpečená zdarma
- ubytovanie zabezpečené (ak bývate nad 70 km od Nitry môžete využiť ubytovanie v blízkosti závodu so zabezpečenou bezplatnou dopravou z/do práce)
- 300 EUR ročne na svoj voľný čas, či už na relax, vzdelávanie, starostlivosť o zdravie alebo pohodlné nákupy
- možnosť vzdelávania, školení aj kariérneho rastu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou vo výrobe automobilov v minimálnej dĺžke 6 mesiacov alebo pracovné skúsenosti u dodávateľa automobilového priemyslu v minimálnej dĺžke 9 mesiacov

- schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií

- ochota pracovať na zmeny (viac informácií o detailoch zmennosti obdržíte počas náborového procesu)

- flexibilita

- výborný zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie