Kontrolór kvality káblov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    ulica Oravická č.1874
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    820 EUR
    Od 820 € pri odpracovaní minimálne 164 hodín v mesiaci. (po prepočte = 5,00 €/hod.)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosť

 kontrola a zodpovednosť za kvalitu káblov a medziproduktov
 evidencia výrobkov a meraní
 práca s meradlami a meracími zariadeniami
 práca v trojzmennej 12 hodinovej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

 stredoškolské vzdelanie s elektrotechnickým zameraním
 manuálna a počítačová zručnosť
 práca na nočné zmeny
 spoľahlivosť, samostatnosť a zodpovednosť
 schopnosť dodržiavať pracovné inštrukcie a postupy
 prax nie je potrebná, radi vás zaškolíme

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity firmy

 stabilné zamestnanie v slovenskej firme, práca v príjemnom kolektíve a prostredí
 príspevok na stravu
 ochranné pomôcky, odev a obuv
 možnosť kariérneho rastu
 školenia v oblasti metrológie plne hradené firmou
 5 týždňov dovolenky pre všetkých bez rozdielu veku
 športové a kultúrne podujatia
 odmeny za zlepšovacie návrhy
 ostatné benefity radi odprezentujeme na osobnom pohovore

O spoločnosti
Sme úspešná slovenská firma s takmer 30 ročnou tradíciou a ponúkame záruku stabilného zamestnania.
Vyrábame rôzne druhy káblov pre domáci aj zahraničný trh.
V našej firme pracuje cca 115 zamestnancov, ktorým poskytujeme stabilitu a istotu.

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno