Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Expedient/vodič VZV v Nitre s platom až 1000€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* Príjem, skladovanie a výdaj materiálov, tovarov, polotovarov a hotových výrobkov
* Práca s rôznym druhom paliet, olejov, PHM, nebezpečných látok a plynov
* Práca so skenerom a evidencia položiek
* Vykládka a nakládka nástrojov a kontrolných prípravkov.

Upresnenie platových podmienok

od 650€ základná mzda + motivačná odmena + zákonné príplatky + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

* príplatok za prácu v noci
* rizikový príplatok (v závislosti do pracovného zaradenia)
* stravné lískty
* možnosť čerpania záloh
* zabezpečené ubytovanie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

* platný preukaz na VZV
* prax na VZV
* flexibilita
* zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie