REGIONÁLNY OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

15.06.2021 OMNI FINANCE, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Account manager, Key account manager, Obchodník, predajca, Obchodný zástupca, Vedúci obchodnej skupiny
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 - 3000 EUR
Horná hranica mzdy nie je ohraničená.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáte príležitosť BYŤ ÚSPEŠNÝ, priestor na realizáciu a zároveň vyžadujete ĽUDSKÝ PRÍSTUP?

Sme moderná rodinná firma, ktorá už viac ako 14 rokov poskytuje finančné služby. Spolupracujeme so všetkými poisťovňami a bankami, sme slobodní pri zostavovaní našich ponúk. Máme stanovenú jasnú víziu a chceme expandovať.

V našom kolektíve sú zaužívané dobré vzťahy, priateľská atmosféra a na čom sa dohodneme - to aj platí.

Hlavnou náplňou tohto pracovného miesta je hovoriť s ľuďmi, ktorí chcú stavať, prerábať, kupovať dom alebo byt a hľadajú vhodné financovanie. Hovoriť s ľuďmi, ktorí chcú poistiť svoje bývanie a majetok. Pripravovať im ponuky a uzatvárať s nimi zmluvy.

Dokážeme Vás kvalitne a rýchlo zaškoliť, dokonca aj keď ste v tejto oblasti nováčik. Váš čas si rozvrhnete tak, ako potrebujete. Môžete pracovať z domu, alebo využiť miesto v kancelárii.

Na čo sa u nás môžete tešiť?
• štartovacia podpora
• krok za krokom vás zaškolíme a potom vždy, keď to budete potrebovať
• flexibilný pracovný čas - úplne vo vašich rukách
• priateľská firemná atmosféra a super kolegovia
• zázemie stabilnej spoločnosti
• miesto v našej kancelárii s počítačom a telefónom

Ktoré Vaše vlastnosti sú pre nás plus?
• komunikatívnosť a nekonfliktné správanie
• schopnosť naučiť sa a použiť nové veci
• schopnosť dokončovať veci úplne a načas
• vytrvalosť a odhodlanie uspieť
•práca s počítačom a s číslami

Sme skupina, ktorá má spoločný cieľ – pomáhať ľuďom čo najvýhodnejšie získať úver, poistenie, či stavebné sporenie. Vieme, že napredujeme vďaka poctivému prístupu, usilovnej práci a skutočnému záujmu o klienta.

Ak si dokážete predstaviť, že by ste sa stali stabilným členom nášho tímu,
pošlite nám svoj životopis s fotografiou na: email, radi sa s Vami stretneme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B