Rozvozca na nákladnom aute do 7,5 t

03.08.2021 Bidfood Slovakia s. r. o.
Miesto práce: Detva, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 - 1500 EUR
Po zapracovaní navýšenie mzdy
Letný finančný bonus
Diéty cca 100 € netto
Dochádzkový bonus
Každoročné navyšovanie mzdy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• rozvoz tovaru v rámci stredného SVK (mrazený, chladený, suchý)- vozidlo do 7,5 tony - vodič skupiny "C"
• vykládka tovaru u zákazníkov
• komunikácia so zákazníkmi
• starostlivosť o pridelené vozidlo (čistota auta, sledovanie technického stavu vozidla, hlásenie prípadných porúch)

Benefity a ďalšie výhody:

• perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• pravidelné prehodnocovanie mzdy
• odmena za odporúčanie zamestnanca 450 € (vybrané pracovné pozície)
• darček za 10 a 20 ročné pracovné jubileum
• príspevok 30 € ročne na športovú alebo oddychovú činnosť
• organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
• podpora kultúrnych a športových aktivít
• zvyšovanie kvalifikácie

V prípade, ak Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis kliknutím na email alebo na Reagovať na ponuku.

Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov.

Ďakujeme za porozumenie.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: www.bidfood.sk/o-nas/gdpr

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B, C, C1

Vodič skupiny "C"
• vodičský preukaz "C" - podmienka
• KKV - výhoda
• tachografová karta - výhoda
• psychotesty - výhoda
• bezúhonnosť
• dobré pracovné návyky
• flexibilita
• spoľahlivosť
• zodpovednosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Bidfood Slovakia s. r. o. je najväčším distribútorom mrazených, chladených a čerstvých potravín i nepotravinárskeho tovaru na Slovensku.

Oblasť pôsobenia:

Veľkoobchod s inými potravinami vrátane rýb, kôrovcov a mäkkýšov

Adresa:

Bidfood Slovakia s. r. o.
Piešťanská 2321/71
Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika
www.bidfood.sk

Kontaktné údaje:

Slovakia s. r. o.
Piešťanská 2321/71, Nové Mesto nad Váhom, 91501, Slovenská republika
Tel: 0903 417 171