Technický pracovník - maliar, natierač

07.06.2021 ECH Services s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Banskobystrický kraj; Okres Zvolen
Pozícia / odvetvie: Maliar, natierač
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 - 1400 EUR
Termín nástupu do práce: od 1.7.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame prácu pre pracovníkov, ktorí majú záujem o maliarske a natieračské práce, veľkoplošné maľovanie airless striekaním a aplikácia rôznych druhov náterov.

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť kariérneho rastu
- podpora odborného vzdelávania
- stravné lístky v hodnote 5,10 €
- mesačné odmeny
- koncoročné odmeny

Žiadosti a životopisy posielajte v slovenskom jazyku kliknutím na Reagovať na ponuku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme, ale budeme odpovedať len uchádzačom, ktorí spĺňajú nami uvedené požiadavky.

ECH Services s.r.o., 11. Marca 340/1, 960 01 Zvolen, IČO: 51 115 255 ako prevádzkovateľ v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov bude na základe vami zaslaných informácií spracúvať vaše osobné údaje. Pre takéto spracovanie je však potrebný Váš súhlas so spracovaním. Týmto udeľujem súhlas ECH Services s.r.o. so spracúvaním osobných údajov pre evidenciu uchádzačov o zamestnanie z dôvodu budúcich výberových konaní. Môj súhlas je dobrovoľný, je daný na obdobie 2 rokov, môžem ho však kedykoľvek odvolať zaslaním písomného zrušenia súhlasu na adresu ECH Services s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B1

- manuálna zručnosť
- schopnosť práce vo výškach
- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť rýchlo sa učiť, samostatnosť, flexibilita
- dodržiavanie pracovnej disciplíny
- technické myslenie