custom-banner

IT Support / Coordinator (Ref. č.: 1-16-36032/PF)

07.06.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Skalica
Okres Skalica
Pozícia / odvetvie: Informatika - správa systémov; IT/Technical Support Specialist
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
2000 - 2500 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme skúseného kandidáta v oblasti IT Supportu, ktorý sa bude vedieť za krátky čas uchopiť svoje kompetencie.

Pracovné činnosti:

· Na dennej báze bude Vašou súčasťou monitorovanie, skriptovanie a dokumentácia IT infraštruktúry
· Budete zodpovedať za správu klient-server OS Windows 10, ako aj za podporu a správu WLAN
· Riešenie ticketov a incidentov, reproting manažment
· Aktívne prispievanie k operáciám a procesom supportu a k ostatným relevantným IT témam
· Zároveň Vás čaká pozícia kontaktnej osoby ako odborník na správu opráv, zálohovania a obnovu dát.
· Podpora a konzultácia s koncovými používateľmi pri riešení IT záležitostí

Benefity a ďalšie výhody:

· 13. a 14. plat
· Dovolenka nad rámec zákona
· Príspevok na DDS
· Podpora a Príspevok na jazykové vzdelávanie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

· Pokročilá pracovná skúsenosť z podobnej alebo rovnakej pozície
· Pokročilá skúsenosť s administráciou OS Windows a s TCP/IP
· Skúsenosť so SAP SD a/alebo FI modul
· Znalosť aplikácií balíka MS Office
· Znalosť SQL
· Proklientská orientácia, veľmi dobré komunikačné schopnosti
· Anglický jazyk B2/C1 - slovom aj písmom