custom-banner

Operátor na výrobu pultov a odkladacích priestorov do auta. Mzda 1000 € netto

29.07.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Hlohovec
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Trnavský kraj; Okres Hlohovec, Okres Košice-okolie, Okres Prešov
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Čistá mzda 1000e
Termín nástupu do práce: od 9.6.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 7

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
S okamžitým nástupom príjmeme mužov, ženy na výrobu pultov a odkladacích priestorov do auta.
a odkladacích priestorov do auta.
Práca na 3 zmeny :

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
- Pracovná zmluva
- Bezplatná právna poradňa.
- Bezúročné MIKROpôžičky.
- Sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov.
- Celodenná starostlivosť koordinátorom.
-zálohy
-mzda načas
Doprava je z okolia zabezpečená.
Možnosť ubytovania v Leopoldove ,alebo v Trnave.
Strava v závodnej kuchyni .

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu je potrebné poslať CV.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika
www.e-personal.eu

Kontaktné údaje:

Ingrid Filčáková
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: +421917465632