custom-banner

Manažér logistiky (Ref. č.: 3-21-36310/PF)

08.07.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice-okolie
Košice
Pozícia / odvetvie: Ľudské zdroje a personalistika
Ponúkaný plat (základná mzda): 2800 EUR
2800 - 3300 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-Zodpovednosť za komplexnú logistiku výrobného závodu (sklad, expedícia, zákaznícky servis, plánovanie výroby, materiálový manažment) ako súčasť globálneho dodávateľského reťazca spoločnosti
- Vedenie, nastavenie a motivácia logistického tímu
- Nastavovanie a zlepšovanie logistických procesov
- Sledovanie zákazníckych požiadaviek vo vzťahu k plánom produkcie
- Monitorovanie rozpočtu dodávateľského reťazca a jeho optimalizácia
- Analýzy a optimalizovanie materiálového toku
- Sledovanie stavu skladových zásob
- Manažovanie dopravy a jej zefektívňovanie
- Zodpovednosť za colné konanie

Benefity a ďalšie výhody:

- Ročné odmeny
- Odborné školenia a tréningový plán
- Dovolenka nad rámec zákona
- Príspevok na III. dôchodkový pilier
- Služobné vozidlo aj na súkromné účely

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie

- VŠ vzdelanie - technické/logistické, ekonomické
- Skúsenosti na vedúcej pozícii v oblasti logistiky /supply chainu výrobnej spoločnosti min.3 roky
- Aktívna znalosť anglického jazyka (C1) – pravidelný kontakt s materskou spoločnosťou v zahraničí
- Znalosť logistických nástrojov a postupov
- Schopnosť efektívne riešiť krízové situácie
- SAP, MS Excel - pokročilá znalosť
- Výborné organizačné schopnosti
- Leadership – schopnosť viesť a motivovať tím
- Odolnosť voči stresu
- Zodpovednosť