Sestra so špecializáciou Nemocnica Galanta

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Galanta
Galanta

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Špecializovaná ošetrovateľská starostlivosť poskytovaná metódou ošetrovateľského procesu; samostatne a v spolupráci s lekárom na lôžkových oddeleniach zdravotníckych zariadení vykonávaných sestrou po získaní špecializácie v príslušnom odbore.

Ponúkaný plat

1156 - 1200 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok alebo typ úväzku prispôsobený Vašim potrebám ◦ príjemný profesionálny kolektív ◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia ◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania ◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Empatická komunikácia Flexibilita Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) Tímovosť Zdravotná spôsobilosť na fyzickú záťaž (dvíhanie a prenášanie pacientov), nočnú prácu

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno