Lekár - Anesteziológ- Nemocnica Galanta

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Galanta
Galanta

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracuje na pridelenom pracovisku ako samostatný lekár s kvalifikáciou . Vykonáva špecializovanú preventívnu; diagnostickú a liečebnú činnosť v medicínskom odbore na základe získanej špecializácie; riadne vyhotovovať a viesť zdravotnú dokumentáciu a poskyt

Ponúkaný plat

1365 - 2510 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok alebo typ úväzku prispôsobený Vašim potrebám ◦ príjemný profesionálny kolektív ◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia ◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania ◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Empatická komunikácia Flexibilita Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) Tímovosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno