ČAŠNÍK - Čašníčka / Piešťany s ubytovaním

04.06.2021 EG INVEST s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Piešťany - reštaurácia Millenium a terasy
v hoteli Grand boutique hotel www.grandboutiquehotel.sk

Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj; Okres Galanta, Okres Nitra, Okres Žilina; Hlohovec, Piešťany
Pozícia / odvetvie: Barista, Barman, Čašník, Prevádzkar, Sommeliér
Ponúkaný plat (základná mzda): 6,90 EUR/hod.
Plat dohodou podľa praxe!
Plat + % z tržieb vyplácané denne + tringelty. / mesačne od 900 EUR v čistom a viac podla praxe. % vyplacané denne!Ubytovanie zabezpečíme!
Termín nástupu do práce: od 1.7.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, internship, stáž, skrátený úväzok, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.7.2021
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca čašníka - čašníčky v reštaurácii Millenium v Piešťanoch. Hotelová reštaurácia, bar, terasy sa nachádzajú v luxusnom butikovom hoteli Grand Hotel Sergijo -Piešťany-Banka vedla areálu WAKE SOUL Ratnovská zátoka.
WEb: www.grandboutiquehotel.sk

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecká strava 3x denne, motivačné ohodnotenie,Ubytovanie zabezpečíme!

Informácie pre uchádzača:

životopis pošlite na adresu email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Prax v odbore čašník, v obsluhe, znalosť anglického alebo nemeckého jazyka aspon hovorovo , rýchlosť a príjemné vystupovanie!