Vaša práca
je naším poslaním.

Ponúkame prácu so mzdou až 1140. Montážny pracovník. Ubytovanie a doprava zabezpečené.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Čo ťa čaká v novom zamestnaní?
- skladanie mechanických a elektrických častí vozidla (svetlá, prevodovka, kolesá atď.) podľa návodov
- skrutkovanie, nitovanie, lepenie

Možnosť zamestnať sa na rôznych pozíciách. Zmennosť závisí od pozície. Odpovedáme na každú žiadosť.

Upresnenie platových podmienok

905-935 základná mzda + zákonné príplatky + variabilná odmena 15% zo základnej mzdy + príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

Okrem pravidelných školení a mladého dynamického kolektívu získaš aj:
- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečenú dopravu
- stabilnú prácu
- 13. plat
- stravu len za 1 € na deň Si z ďaleka?

Nevadí, príď k nám na pohovor a ubytujeme ťa hneď po úspešnom pohovore. Ak momentálne nemáš peniaze, nevadí. Kedykoľvek nás môžeš požiadať o zálohu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

U nás si nájde prácu každý, stačí ak spĺňaš tieto kritériá:
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na zmeny
- fyzická zdatnosť
- chuť pracovať Ak máš prax na danej pozícii, si vo veľkej výhode.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie