Vaša práca
je naším poslaním.

Práca vo výrobe vhodná pre mužov, ženy a absolventov. Mzda až 950€ + doprava a ubytovanie zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov a výroba samotných komponentov,
- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek,
- Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov,
- Práca na 3 zmeny,
- Práca v stoji.

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 750€ + variabilná zložka mzdy 15 % + príplatok za nočnú zmenu = 950 €

Benefity a ďalšie výhody

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami.

- Príjemné pracovné prostredie,
- Navýšenie základnej mzdy po 6 mesiacoch na 800 €,
- Príplatky podľa zákonníka práce,
- Variabilná odmena do výšky 15 %,
- dovolenková prémia 500 € + vianočná prémia 500 €,
- Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy zo smerov (Malé Ripňany, Krasno, Chrabrany, Bánovce nad Bebravou, Bošany, Urmince, Velušovce, Krnča, Partizánske.)
- Poskytnutie ubytovania zdarma,
- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR-možnosť čerpania záloh.

Kontaktovaní budú všetci uchádzači, ktorí nám zašlú CV. V krátkom čase ich odporúčime na osobný pohovor.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- Manuálna zručnosť,
- Dobrý zdravotný stav,
- Ochota pracovať v noci,
- Flexibilita,
- Skúsenosť s prácou operátora výroby- výhodou.

Práca je vhodná aj pre absolventov - radi zaškolíme a pomôžeme získať nové pracovné návyky.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie