Vaša práca
je naším poslaním.

Pracovník/čka skladu v Seredi na 1 zmenu - plat 5,94€ + stravné lístky

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ako skladník/čka bude Vašou náplňou práce:

- príprava tovaru na základe objednávok predajní a spracovanie prijatých objednávok

- dopravenie hotových paliet na príslušné stopy výdaja tovaru

- zaistenie nákladu na prepravu (fóliovanie,balenie paliet)

- podpora pri inventúrach skladu

Možnosť výberu pracovného času:
Pondelok-Utorok-Streda-Piatok-Sobota (08:00-16:30)
Streda-Štvrtok-Piatok-Nedeľa (17:00-01:00)
Utorok-Streda-Štvrtok-Piatok-Sobota-Nedeľa (14:00-22:00

Upresnenie platových podmienok

5,94€/hod. + 4€ stravné lístky + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

Práca na jednu zmenu s možnosťou výberu zmennosti
Priemerný mesačný zárobok 1000€ brutto
Stravné lístky v hodnote 4€
Možnosť záloh
Pracovné oblečenie a zateplená obuv
Možnosť prestupu do kmeňa po skúšobne dobe

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás táto ponuka nezaujala, môžete ma kontaktovať na 0948 925 330 alebo email Vieme Vás zamestnať v rámci celého Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Stredoškolské vzdelanie
Skúsenosť s obsluhou elekrických vozíkov skupiny A,B,C,D
Preukaz na elektrický vozík skupiny A,B,C,D výhodou
Manuálna zručnosť
Ochota pracovať občas v chladnom prostredí
Flexibilnosť
Zodpovednosť
Dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie