Poď pracovať do úspešnej logistickej spoločnosti v BRATISLAVE. Prijímame nových SKLADNÍKOV - manipulantov, vodičov CXT el.vláčikov a vodičov VZV. Nástupný BONUS k výplate 100€! Nástup HNEĎ. Muži aj ženy+ubytovanie ZADARMO!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Devínska Nová Ves, Bratislava

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- MANIPULANT: vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru
video k pracovnej pozícii:

alebo:

- VODIČ VZV/CXT: skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky

Pracovné podmienky:
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim

Ponúkané výhody:

- zaškolenie
- motivujúce finančné ohodnotenie
- dlhodobá pracovná perspektíva
+ zabezpečenie ubytovania

ZVOZY zabezpečujeme 2 smermi :

1/ smer - Košice, Prešov, Levoča, Poprad, Liptovský Mikuláš, Ružomberok , Vrútky, Žilina, Trnava, Bratislava

2/ smer - Košice, Rožňava, R. Sobota, Lučenec, Zvolen, Nitra, Trnava , Bratislava

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií k termínom a ponuke:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária: 0908961969
Bezplatná linka: 0800500502
Zamestnanecké výhody, benefity
Benefity a ďalšie výhody:

zaškolenie, ubytovanie, stravné formou stravovacej karty, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, UBYTOVANIE ZADARMO/..
Bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo /napr. v prípade exekúcie/

Ponúkaný plat

881 - 957 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat (brutto):
MANIPULANT: 881€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z priem. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka)
VODIČ VZV/CXT: 957,-€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z priem. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka)

Priemerný mesačný nástupný plat - od 1050 az 1200€
Aktuálne 100€ BONUS!

Benefity a ďalšie výhody

zaškolenie, ubytovanie (ubytovňa), stravné formou stravovacej karty Edenred, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, UBYTOVANIE ZADARMO Bezúročné mikropozičky, bezplatné právne poradenstvo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno