Vaša práca
je naším poslaním.

PONUKÁME VÁM KURZ VZV ZDARMA - PRAX NIE JE NUTNÁ - Pracuj ako vodič VZV s platom až 1240€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Ponúkame možnosť kurzu na vysokozdvižný vozík pre vodičov,
  • ktorý vodičský preukaz skupiny B.
  • Nemusíte mať skúsenosť s prácou na VZV.
  • Vašou náplňou práce bude:

    • obsluha manipulačnej techniky
    • zásobovanie prevádzky potrebným materiálom a vykonávanie prípravy dielov
    • zabezpečovanie manipulácie, vyprázdňovanie a skladovanie paliet,  kontajnerov a prepraviek s materiálom

Upresnenie platových podmienok

Mzda 1270€ ( 850€ + nočný príplatok 60€ alebo 120€ + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 220€) + VZV prémia 50€ + zákonné prípatky, príplatky za nadčasy, 13.plat, podiel na zisku)

Benefity a ďalšie výhody

• KURZ VZV ZDARMA!
• individuálna prémia až do výšky 220€
• VZV prémia 50€
• ubytovanie (1. mesiac zadarmo, od 2. mesiaca 80€/mes.)
• 13. plat vyplácaný dva krát ročne
• jedáleň (obed od 1,09€)
• navyšovanie platu v roku 2023 (o 50€) a 2024 (o 40€)
• doprava zabezpečená z okolitých smerov
• 40% príplatok za nadčas
• možnosť pravidelných záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948079864.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

• vodičský preukaz skupiny B • skúsenosť s prácou s VZV • ochota pracovať v trojzmennom režime • zodpovednosť, spoľahlivosť • dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B