Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Ponúkame prácu skladníka do skladu v Seredi/ Plat až 1 000€ /práca na 1 zmenu!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Šaľa, Trnava; Hlohovec, Sereď

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Vašou nápľnou práce ako skladník bude:

- vychystávanie objednávok pre jednotlivé predajne,

- príprava hotových paliet podľa objednávky,

- preprava paliet na určené miesta v sklade,

- príprava hotovej palety na expedíciu

- balenie a označenie,

- zabezpečovanie čistoty pracovného miesta.

Upresnenie platových podmienok

5,94€ na hodinu + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

- mesačný zárobok v primere 1 000€
- stravne lístky v hodnote 4€
- pracovný čas 14:00-22:00- pracovné dni :utorok,streda, štvrtok, piatok, sobota, nedela v rovnakom čase
- pravidelné zálohy
-možnosť prestupu do kmeňa

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č. 0948 079 864.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- platný preukaz na vozík (elektrický) A,B,C,D veľkou výhodou

- skúsenosť s NZV nutnosťou

- ochota pracovať v chlade

- manuálna a fyzická zdatnosť

- stredoškolské vzdelanie

- dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie