Vaša práca
je naším poslaním.

Výroba oceľových nosníkov do železobetónu. Rôzne pozície. Práca možná aj na živnosť.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme pracovníkov do výroby oceľových nosníkov. Obsadzujeme pozície:
obsluha presuvne (práca s mostovým žeriavom
- nutný preukaz viazača bremien a preukaz na obsluhu mostového žeriavu)
obsluha lakovne (lakovanie nosníkov striekacími pištoľami) obsluha plazmy (pálenie jednotlivých častí nosníka na páliacom a rezacom stroji plazma/messer)
obsluha otryskávacej kabíny (obsluhovanie otryskávacej kabíny, otryskávanie oceľovou drťou)
zvárači – obsluha zváracieho portálu (komletizácia jednotlivých dielov nosníka zváraním, potrebný preukaz zvárača ZM 1 , základná sadzba 4,60-7,35€/hod.)
Obsluha kovacieho lisu

V prípade práce na živnosť budú platobné podmienky odprezentované telefonicky.

Upresnenie platových podmienok

nástupná mzda 4,27-7,35 €/h + príplatky nad rámec zákona + bonus za produktivitu + osobné ohodnotenie + nosníkový bonus + dochádzkový bonus

Benefity a ďalšie výhody

- Príplatky nad rámec zákonníka práce
- Príjemná atmosféra rodinného podniku
- Práca v mladom, dynamickom kolektíve
- Možnosť kariérneho a odborného rastu
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Možnosť záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Informácie pre uchádzača

Ak Vás táto ponuka nezaujala, môžete ma kontaktovať na 0948 925 330 alebo email. Vieme Vás zamestnať v rámci celého Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- samostatnosť

- logické myslenie

- flexibilita

- fyzická zdatnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie