Zdravotnícky záchranár - Nemocnica Trebišov

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trebišov
Trebišov

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Samostatne vykonávanie odbornej pracovnej činnosti v neodkladnej zdravotnej starostlivosti, záchrannej zdravotnej službe, ktoré zodpovedajú rozsahu a obsahu získaného vzdelania. Ošetrovateľská činnosť, pri ktorej sa vyžaduje technická zručnosť, znalosť základnej neodkladnej starostlivosti, používanie prístrojovej techniky a pomôcok pri ošetrovaní. Asistencia pri zmenšovaní zdravotníckych následkov urgentných stavov a mimoriadnych udalostí. Aplikácie fyzikálnych metód oživovania, zabezpečenie dýchacích ciest, zabezpečenie vnútrožilového prístupu do periférnej žily, odber biologických materiálov od postihnutých.

Ponúkaný plat

1145 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok alebo úväzok prispôsobený Vaším potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie