Kontrolór kvality - 7,50 - 8,00 EUR/hod - Lozorno

25.06.2021 Jobhunter s. r. o.
Miesto práce: Logistický park Lozorno
Okres Malacky
Pozícia / odvetvie: Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 7,50 EUR/hod.
Práca na živnosť. Pri nástupe plat 7,50 EUR/hodina, po zaškolení... cca mesiac 8,00 EUR/hodina.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
- sortovacie / triediace práce
- mechanické úpravy a opravy dielov
- podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
- reportovanie výsledkov kontroly

Benefity a ďalšie výhody:

- spolupráca so stabilnou spoločnosťou s veľkým potenciálom
do budúcnosti
- možnosť dlhodobej spolupráce
- čestné a férové jednanie (nie je všade samozrejmosťou)
- nadštandardná podpora a spolupráca

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov na základe ŽIVOTOPISU (číslo je vymyslené) zaslaného kliknutím na email alebo Reagovať na ponuku.

Ubytovanie neposkytujeme, vieme iba doporučiť.
AUTOMOBIL NUTNOSŤOU!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Hľadáme spoľahlivých spolupracovníkov so zameraním na zabezpečenie kontroly kvality.
Od spolupracovníkov očakávame:
- Praktické skúsenosti so zabezpečovaním a kontrolou kvality dielov
- Technické myslenie, zmysel pre detail
- Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť, flexibilita, samostatnosť
- Vlastný automobil - NUTNOSŤOU!

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme spoločnosť poskytujúca služby zabezpečenia kvality v automobilovom a elektrotechnickom priemysle.
Sme maximálne zameraní zákazníkov a naším cieľom je nadštandardne uspokojovať ich potreby a požiadavky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Jobhunter s. r. o.
Dlhá 2065/2A
Stupava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Lucia Melichová
Dlhá 2065/2A, Stupava, 90031, Slovenská republika