Administratívna práca vo výrobe nábytku

31.05.2021 NÁBYTKÁR, s.r.o. - NÁBYTKÁR, s.r.o. (výrobný závod TEXIKOM)

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: areál TEXIKOM
Ružomberok
Pozícia / odvetvie: Administratívny pracovník, Technickoadministratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 739 EUR
+ odmeny
+ stravné lístky
+ zamestnanecké zľavy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

spracovanie reportov pre výrobu
prípravy podkladov pre nákup

Zaslaním štruktúrovaného životopisu po kliknutí na email alebo Reagovať na ponuku budete zaradený do našej databázy a udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Používateľ MS Windows