Manažér obchodnej skupiny

01.06.2021 Mgr. Dušan Mikloš

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Okres Michalovce; Michalovce
Pozícia / odvetvie: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Finančný manažér, Obchodný manažér, Office manažér, Vedúci oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 2500 EUR
Príjem je zložený z fixnej a províznej časti.

Výška fixnej čiastky je závislá od skúseností.

Kvartálne a ročné bonusy.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do novootvorenej Agentúrnej kancelárie obsadzujeme pozíciu manažéra.

Jednou z hlavných úloh bude budovanie vlastného tímu, jeho následné vedenie a rozvoj v poisťovni Allianz.

Aktívna práca s pridelenými databázami.

Zodpovednosť za plnenie stanovených úloh.

Benefity a ďalšie výhody:

Flexibilný pracovný čas.

Možnosť pracovať s databázami klientov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Skúsenosť s prácou v poisťovníctve je výhodou.