Pracovník v agentúrnej kancelárii

01.06.2021 Mgr. Dušan Mikloš

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Michalovce

Veľké Kapušany

Michalovce, Veľké Kapušany
Pozícia / odvetvie: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Finančný agent, Finančný poradca, Klientský poradca, Poisťovací poradca, Telefonický operátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 400 - 2500 EUR
Príjem je zložený z fixnej a províznej čiastky.

Výška fixnej čiastky môže byť závislá od skúseností.

Kvartálne odmeny do 999 eur.

Ročné odmeny do 2222 eur.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do novootvorenej Agentúrnej kancelárie obsadzujeme dve pozície.

Hlavnou náplňou je aktívna práca s databázami klientov.

PO ZAŠKOLENÍ - starostlivosť o existujúcich klientov (servis poistných zmlúv,
riešenie poistných udalostí)

- akvizícia nových klientov

- telefonická komunikácia s klientom

- príprava materiálov pre klienta, pre manažéra

Benefity a ďalšie výhody:

Flexibilný pracovný čas.

Bezplatné profesionálne školenia.

Práca s databázami klientov najväčšej poisťovne na Slovensku.

Motivačné výlety.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Word