Prijmeme šikovných pracovníkov do SKLADU v Nitre. Nástup HNEĎ! Len 2 zmenná prevádzka (bez nočných zmien). Doprava ZADARMO+SUPER ubytovanie, zálohy, stravné (Priemer.mzda - cca 950€brutto)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra
Priemyselný park 5, 94901 Nitra

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

SKLADOVÝ PRACOVNÍK/ OPERÁTOR SKLADU /muži - práca je vhodnejšia pre muža/

• zameriava sa na zásobovanie výrobných liniek súčiastkami a materiálom
- manipulácia s tovarom v skladoch, nakladanie komponentov na výrobnú linku podľa protokolu, príprava komponentov na výrobnej linke podľa presných inštrukcií

Požiadavky na uchádzača:
• prax v sklade - nie je vždy ale podmienkou
• schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
• zameranie na kvalitu odvedenej práce
• dobrý zdravotný stav

Zmennosť:
2-zmenka - ranná a poobedná zmena - 8 hodinové zmeny
Nočné zmeny nie sú

DOPRAVA:
Linka ZM 1: Zlaté Moravce - Neverice - Žirany - Nitra
Linka NR 1: Dechtice - J. Bohunice - Madunice - Leopoldov - Nitra
Linka NR 2: Trnava - Modranka - Nitra
Linka NR 3: Trakovice - Bučany - Vlčkovce - Lehota - Nitra
Linka NR 6: Trstice - Šaľa - Močenok - Cabaj-Čápor - Nitra
Linka NR 3 F: Trnava (Družba) - Nitra
Linka NR 2 flexi: Trnava - Sereď - Nitra

Ubytovanie:
Zabezpečené - 1,20€/noc - zrážka zo mzdy
Super ubytovanie: Nitrianska ubytovňa - Horné Krškany - hneď oproti ubytovne je MHD zastávka - dostanete mesačník - vozíte sa do/z práce aj mimo prac. doby v rámci voľného času

Zálohy:
50€/ týždenne

Priama REGISTRÁCIA:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
0908961969 - Náborová kancelária
0800500502 - Bezplatná linka

Ponúkaný plat

916 - 970 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda:
IBN sklad - mzda 4,76610 +110€ dochádzkový bonus, 55€ výkonnostný + príplatky - celková mzda do výšky 916,- € Po skúšobnej dobe plat až do výšky 970,-€

Benefity a ďalšie výhody

Ponúkame:
- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné lístky
- možnosť záloh
- zmluvná doprava z okolia
- ubytovanie 1,20 € / noc
- doprava z ubytovne do práce a naspäť – zabezpečená /mesačník cca 20,- E/
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno