Čašník / čašníčka

20.07.2021 Jozef Voloník - Hostinec pri Zámku, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Reštaurácia Volans
ul. Sidónie Sakalovej 157

Bytča
Pozícia / odvetvie: Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,00 EUR/hod.
zákonné príplatky, osobné ohodnotenie za vykonávanú prácu a spokojnosť hostí.
Termín nástupu do práce: od 21.7.2021 do 6.6.2022
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Záujem o prácu, dochvíľnosť, spoľahlivosť.
Komunikácia s hosťom, odborné ovládanie činností spojených so servírovaním jedál, nápojov, ich rámovanie od 1.kontaktu až po zúčtovanie. Ovládanie hygienických zásad a predpisov v gastro a pohostinských zariadeniach v rámci interných požiadaviek spoločnosti, prevádzkového poriadku, zamestnávateľov. Mať pozitívny prístup a estetické cítenie k potrebám zákazníkov.
Rešpektovať predpisy BOZP a PO.
Podrobná náplň práce je neoddeliteľnou súčasťou pracovnej zmuvy, dohody o vykonaní práce a pod.

Benefity a ďalšie výhody:

obedy zdarma, vianočné posedenie, rodinné oslavy zamestnancov v reštaurácii poskytnuté so zľavou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Pokladňa

ovládanie barových a výčapných zariadení