Špecialista controllingu - tím financovanie a investícií (m/ž)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Na pántoch 18, 831 06 Bratislava Rača

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Riadime financie a zaisťujeme dostatok finančných prostriedkov, aby sa dm Slovensko mohla neustále rozvíjať a inovovať. Zabezpečujeme, aby zákazníci mohli platiť inovatívnymi platobnými prostriedkami, a tak im prinášame pôžitok z nakupovania. Spravujeme majetok celej dm Slovensko a vedeniu poskytujeme ucelený pohľad na investície.
Ste zvedavý, čo táto pozícia obnáša a za čo budete zodpovedať?

- riadite likviditu a cash flow spoločnosti
- zodpovedáte za zostavenie a vyhodnocovanie vybraných nákladových budgetov
- zabezpečujete financovanie investičných projektov
- manažujete hotovosť a pohľadávky
- zodpovedáte za finančný controlling, analyzujete ekonomické údaje a dáta
- vyhľadávate, nasadzujete a riadite platobné prostriedky v online svete a na predajniach
- vediete bankovú a zmluvnú agendu
- spravujete poistenia a poistné udalosti
- spracúvate reporty pre materskú spoločnosť dm Rakúsko
- ste zástupcom za dm Slovensko v medzinárodných projektoch

Ponúkaný plat

1684 - 1981 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaná mzda je závislá od splnenia požiadaviek a znalosti nemeckého jazyka - 1981 €/mesačne. Pri nesplnení NJ - 1684 € + hradený jazykový kurz.

Benefity a ďalšie výhody

- 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
- istotu pracovného miesta - od začiatku uzatvárame pracovný pomer na dobu - neurčitú
- pomoc v náročných situáciách cez vlastnú záchrannú sieť
- dôchodkové sporenie v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad, ročne až 700 €
- systém zamestnaneckých výhod, príspevkov a zľavy u obchodných partnerov
- príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
- letný tábor pre deti
- kartu Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
- jazykové vzdelávanie a širokú ponuku vzdelávacích aktivít

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

- máte ukončenú VŠ ekonomickú, výhoda zameranie na financie, bankovníctvo, manažment a podnikanie
- ovládate nemecký jazyk na pokročilej úrovni (B2.2)
- máte skúsenosti s rovnakou/obdobnou agendou
- ovládate programy MS Office (Excel na pokročilej úrovni)
- máte vysoko rozvinuté analytické myslenie
- pracujete samostatne a dôkladne, pričom ste tímový hráč
- viete veci odkomunikovať rôznym skupinám
- vodičský preukaz skupiny B

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie