Vaša práca
je naším poslaním.

Ponuka práce pre montážnych pracovníkov vo výrobe ( Zvarovňa, Lakovňa, Kvalita). Mzda až 1165 € + Zabezpečená doprava alebo ubytovanie.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme nových zamestnancov do výroby na pozície: lakovňa, zvarovňa, kontrola kvality, montáž a logistika.
  • obsluha montážnych liniek
  • práca v takte
  • montáž a skladanie mechanických aj elektrických častí automobilov
  • nitovanie, skrutkovanie, lepenie a. i.
  • práca vykonávaná na pozícii - lakovňa, montáž, zvarovňa a kontrola kvality,

V prípade skúseností s prácou na VZV Vás vieme zamestnať na pozícií skladník (vieme zorganizovať potrebný kurz).

Upresnenie platových podmienok

850€ + nočný príplatok (60 € až 120 €) + individuálna výkonnostná prémia (až do 220 €) + príplatky za nadčas

Benefity a ďalšie výhody

  •  individuálna mesačná prémia až do výšky 220 €

  •  príplatok za nočnú

  •  13. plat

  •  možnosť čerpania týždenných záloh

  •  strava v závodnej jedálni

  •  zabezpečená doprava

  •  zabezpečené ubytovanie

Pracovná ponuka je vhodná aj pre absolventov škôl s automobilovým zameraním.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

  •  skúsenosť s prácou vo výrobe - výhodou
  •  spoľahlivosť
  •  flexibilita
  •  pracovitosť
  •  usilovnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie