Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme montážnych pracovníkov do nitrianskej automobilky! Ponúkame motivujúce pracovné ohodnotenie a zmluvu na dobu neurčitú!

TRANSFER International Staff k.s.02.08.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Obsadzujeme pozície v prevádzkach karosárne, lakovne, montáže a kvality. Budete pracovať na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa vysokých štandardov kvality a presne definovaných procesov. Dokážete vykonávať zadané aj opakujúce sa úlohy dôsledne, byť dochvíľny/a a spoľahlivý/á a venovať pozornosť detailom je vám vlastné? Takéto schopnosti u nás určite dobre využijete. Pracovná pozícia operátor/ka výroby je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti z automobilového priemyslu. Radi vás všetko naučíme v našej Tréningovej akadémii. Spoločne zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady a zabezpečíme vám potrebné školenia.

Ponúkaný plat

950 EUR

Upresnenie platových podmienok

950 - 1 173 EUR/mesiac 905€-935€ základná mzda + motivačná odmena do výšky 15% + 13.plat + zákonné príplatky + príplatky za nadčasy

Benefity a ďalšie výhody

• zmluva na dobu neurčitú
• od začiatku ako kmeňový zamestnanec
• 13-sty plat
• ubytovacie možnosti v blízkosti závodu so zabezpečenou pohodlnou a bezplatnou dopravou z/do práce. Cena za ubytovanie: 1. mesiac zadarmo 2. mesiac 50 EUR 3. mesiac 75 EUR od 4. mesiaca si začnete prispievať 100 EUR.
• príplatky za nadčasy nad rámec Zákonníka práce
• stravovanie len za 1 EUR, široká ponuka výberu jedál, plne vybavené oddychové miestnosti so širokou ponukou nápojov a malého občerstvenia z automatov
• zabezpečená zvozová autobusová doprava z rôznych smerov z okolitých miest aj obcí, v prípade dochádzania vlastným autom príspevok vo výške 20 EUR mesačne
• ročne vám poskytneme 300 EUR na svoj voľný čas, či už na relax, vzdelávanie, starostlivosť o zdravie alebo pohodlné nákupy.


Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Všetci kandidáti budú kontaktovaní telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti


- prax v oblasti výhodou (nie je podmienkou)

- spoľahlivosť

- dobrý zdravotný stav

- ochota vycestovať za prácou

- ochota pracovať na zmeny (denná nočná)

- ochota učiť sa nové veci


Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.
https://www.facebook.com/pages/Transfer-Personalmanagement-Slovensko/189274747840699

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.


Adresa

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika


Kontaktné údaje

Mgr. Michal Vrška
Tel: 421948723597


Reagovať na ponuku